Grafice rozumíme.

Hledáme spolupráci, kde se budeme cítit jako členi Vašeho týmu, protože potřebujeme Vaší společnost poznat do nejmenšího detailu. Proto jsme schopni vytvořit vždy padnoucí design. A zároveň naši klienti dostanou nejlepší výsledky, pokud na práci dostaneme dostatečný časový a finanční rozpočet. Můžeme Vám nějak pomoci?

Petr Hradil

Head of design

Petr společně s Martinem založil společnost v roce 2014 po tom, co 4 roky dělal grafiku na své ičo. Vzdělání a neustálé se posouvání kupředu bere jako životní misi. Dalo by se říct, že žije grafikou.

Martin Chalupecký

Sales manager

Myslíme si, že se jako obchodník už narodil. Díky jeho kontaktům je dneska naše společnost tak stabilní. Jeho nekonvenční myšlení nás neustále posouvá. Ceníme si ho pro jeho energii, kterou umí předat a zároveň ji přeměnit na motivaci.

Lukáš Hubka

Senior designer

Mladý zapálený designer nabírající zkušenosti jak v designu tak v komunikaci s klientem. Jeho cílem je špičkový a kvalitní design a spokojeny klient. Pokud mu dáte volnou ruku a necháte mu tak prostor pro jeho kreativitu, vždy vytvoří mistrovské dílo.